Отзывы

Оставьте свой отзыв или пожелание относительно поезда Интерсити. Все отзывы, содержащие ненормативную лексику, будут удалены.

Подскажите, есть ли холодильник? Уж больно хочется тортика киевского привезти домой)

В поїзді 742 Трускавець-Дарниця 26.10.2016
Стюард -буфетчик( імені та прізвища не знаю, т.к. бейджик перевернутий), досить молодий хлопчина, на прохання спілкуватися зі мною українською мовою відповів:" А по-русски не понимаєтє?".
Сумно таке чути в Україні, та ще й під час війни ...

Ми зможемо побудувати сильно країну тільки тоді коли перестанемо вказувати кому і як говорити. Це повинно прийти з часом, національна свідомість зароджується в серці. Може він любить цю країну, але світ сприймав через книги які були написані російською, це його материнська мова. І в наступний раз не ведіть себе як окупант, не лізьте в його духовний світ. І замість того щоб вимагати, запитайте чи він володіє українською мовою. Якщо ні, то ваші вимоги стають досить егоїстичні. Там з автоматами бігають з пропагандою про "русский мир" ви хочете нав'язати "український мир". Не будьте такими дикими, цей світ один для всіх, не діліть його на ділянки. Поважайте один одного

Якої війни? Її немає, є тільки відмивання грошей.

А вот когда я ехал, локомотив к Интерсити поставили какой-то старый, которому по виду было уже лет 40-50. В результате он сломался и поездка из Винницы в Одессу заняла вместо обещанных 4:30 часов, 8 часов. И никаких извинений, компенсаций или предложений бесплатной воды и бутербродов... Это учитывая цены на еду в Интерсити.
Женщина которая ехала рядом опоздала на самолет из-за этого.
Одним словом впечатления остались неприятные.

Третій раз їду потягом інтерсіті Київ - Харків. Загальне враження приємне (я маю на увазі технічну складову), а от рівень сервісу повинен бути вищім. "Кава" від "ВОК кафе" - здається її роблять з відробленої сировини, при цьому коштує зовсім недешево. Чи може просто я не тямлю у каві і це такий вишуканий купаж арабіки та робусти? Ще один момент - несвіжі одноразові підголівники. Це просто неприпустимо. Я плачу гроші, і хочу спирати голову на чисту поверхню. Такі речі мають бути додані у вартість квитка. Цілком ймовірно, що так і є, але можливо хтось відповідальний за придбання цих матеріалів таким чином забезпечує собі додатковий приробіток? Мало купити хорошу техніку, треба ще й людьми бути. Сьогодні брудні підголівники, завтра в туалеті буде неприбрано, потім почнуть курити в тамбурах, а по вагонах в тандемі з міліцією будуть працювати провідники, одні продаючи пиво, а другі слідом штрафуючи за розпиття в громадському місці (до речі це не прикол, я на власні очі таке спостерігав). До цього ми йдемо? Всі хочуть жити як у Європі, але нажаль мало хто хоче починати з себе та вести себе як європейці. Коротше, товарищі укрзалізничники, наступного разу чекаю належного сервісу, а доти мій відгук - негативний.

Добрый день! ехали с мужем поездом №726 Киев-Харьков 23.10.16. Сложилось ощущение что это пригородная электричка. Ехала группа студентов ( или школьников взрослых) ,толклись все время в проходе, возле нашего места, всю дорогу носили пиццу над головой, туда-обратно,спасибо что не уронили. Постоянно толкались. СТюарт при этом не сделал ни единого замечания что бы усадить их по местам. Да и чай мы дождались после Полтавы,хотя ехали в 6 вагоне. Если такие цены на билеты ,так же два чая с водичкой обошлись в 84 гривны, почему мы должны терпеть бардак в вагоне?

А вы не могли высказать свою претензию стюарду? Я часто езжу в этом поезде и вы знаете, ребята молодцы, всегда помогут и поднимут настроение.я так понимаю, обслуживают они по несколько вагонов сразу и няньчить вас всю дорогу физически не могут. Я много раз попадала в вагон, где едут то школьники, то студенты, то вообще пенсионеры командой целой, и ведут они всегда шумно и толпятся и что? Где написано, что это нельзя? И я бы и вы точно так же толпились и шумели, если б ехали толпой.Учитесь общаться с людьми, а не кляузы строчить. Будьте добрее)

А студенты теперь не люди, и им в товарных вагонах нужно ездить. Если Вам так они мешали, то почему сами не сделали замечание?

Почему не люди? Я этого не говорила! Но вести себя прилично должны в общественном месте, конечно если воспитаны правильно. и не хамить если им делаешь замечание ( я сделала), эффект толпы ... Я одна а их группа. Если бы сделал замечание Стюарт, думаю что ребята угомонились бы.

Pages

Оставить свой отзыв