Станція відправлення | Час прибуття | Час відправлення |
Днiпропетровськ-Головний | 17:38 | |
Днiпродзержинськ-Пас. | 18:14 | 18:16 |
П'ятихатки | 19:39 | 19:41 |
Олександрiя | 21:01 | 21:03 |
Знам'янка-Пас. | 21:43 | 21:46 |
Ім. Тараса Шевченка | 23:06 | 23:21 |
Миронiвка | 00:49 | 00:51 (22.09) |
Козятин-1 | 03:40 | 04:02 |
Бердичiв | 04:29 | 04:31 |
Полонне | 05:45 | 05:47 |
Шепетiвка | 06:20 | 06:22 |
Славута-1 | 06:44 | 06:46 |
Кривин | 07:01 | 07:03 |
Здолбунiв | 07:43 | 08:03 |
Дубно | 08:38 | 08:40 |
Радивилiв | 09:14 | 09:16 |
Броди | 09:26 | 09:28 |
Львiв-Пас. | 10:43 | 11:03 |
Галич | 12:45 | 12:47 |
Івано-Франківськ | 13:19 |