Станція відправлення | Час прибуття | Час відправлення |
Чернiвцi | 15:37 | |
Снятин | 16:16 | 16:18 |
Заболотiв | 16:38 | 16:40 |
Коломия | 17:02 | 17:05 |
Коршiв | 17:25 | 17:27 |
Отиня | 17:42 | 17:44 |
Івано-Франківськ | 18:14 | 18:24 |
Ходорiв | 19:47 | 19:57 |
Львiв-Пас. | 20:58 | 21:18 |
Тернопiль | 23:47 | 23:57 |
Волочиськ | 00:57 | 00:59 (19.03) |
Хмельницький | 01:53 | 01:58 |
Деражня | 02:27 | 02:29 |
Жмеринка | 03:24 | 03:44 |
Вапнярка | 04:55 | 04:57 |
Крижопiль | 05:16 | 05:18 |
Рудниця | 05:32 | 05:34 |
Кодима | 05:54 | 05:56 |
Котовськ | 06:48 | 07:08 |
Затишшя | 07:51 | 07:53 |
Роздільна-1 | 08:40 | 08:42 |
Одеса-Головна | 09:44 |