Станція відправлення | Час прибуття | Час відправлення |
Харків-Пас. | 14:44 | |
Люботин | 15:20 | 15:22 |
Коломак | 16:38 | 16:40 |
Полтава-Пiвденна | 17:32 | 18:12 |
Полтава-Київська | 18:34 | 18:39 |
Решетилiвка | 19:25 | 19:27 |
Сагайдак | 19:44 | 19:46 |
Яреськи | 19:59 | 20:01 |
Гоголеве | 20:17 | 20:40 |
Миргород | 21:13 | 21:15 |
Ромодан | 21:39 | 21:41 |
Лубни | 22:11 | 22:13 |
Гребінка | 22:50 | 22:54 |
Яготин | 23:32 | 23:34 |
Київ-Пасажирський | 01:12 | 01:32 (16.08) |
Фастiв-1 | 02:25 | 02:27 |
Козятин-1 | 03:49 | 03:51 |
Вінниця | 04:46 | 04:51 |
Жмеринка | 05:36 | 05:58 |
Хмельницький | 07:27 | 07:32 |
Підволочиськ | 08:38 | 08:40 |
Тернопiль | 09:27 | 09:32 |
Золочiв | 10:28 | 10:30 |
Красне | 10:56 | 10:58 |
Львiв-пас. | 11:41 |
Станція відправлення | Час прибуття | Час відправлення |
Харків-Пас. | 14:44 | |
Люботин | 15:20 | 15:22 |
Коломак | 16:38 | 16:40 |
Полтава-Пiвденна | 17:32 | 18:12 |
Полтава-Київська | 18:34 | 18:39 |
Решетилiвка | 19:25 | 19:27 |
Сагайдак | 19:44 | 19:46 |
Яреськи | 19:59 | 20:01 |
Гоголеве | 20:17 | 20:40 |
Миргород | 21:13 | 21:15 |
Ромодан | 21:39 | 21:41 |
Лубни | 22:11 | 22:13 |
Гребінка | 22:50 | 22:54 |
Яготин | 23:32 | 23:34 |
Київ-Пасажирський | 01:12 | 01:32 (17.08) |
Фастiв-1 | 02:25 | 02:27 |
Козятин-1 | 03:49 | 03:51 |
Вінниця | 04:46 | 04:51 |
Жмеринка | 05:36 | 05:58 |
Хмельницький | 07:27 | 07:32 |
Підволочиськ | 08:38 | 08:40 |
Тернопiль | 09:27 | 09:32 |
Золочiв | 10:28 | 10:30 |
Красне | 10:56 | 10:58 |
Львiв-пас. | 11:41 |